Chcete vedieť, aké je to byť vtákom? Tak príďte a vyskúšajte si to!

Milujete adrenalín a túžite po nezabudnuteľnom zážitku? Alebo hľadáte vhodný darček pre niekoho, kto je zdravo strelený a rád skúša nové a netradičné veci? Buďte originálni a darujte mu zážitok, na ktorý tak skoro nezabudne. Darujte mu pocit, ktorý ignoruje zemskú príťažlivosť a vďaka ktorému bude vedieť, aké je to byť vtákom, a to vďaka simulátoru voľného pádu.

Simulátor voľného pádu predstavuje adrenalínový a bláznivý  zážitok, ktorý je určený pre každého kto má viac ako šesť rokov a menej ako sto! Simulátor voľného pádu vám pomôže spoznať silu vetra, ktorý má rýchlosť 270 kilometrov za hodinu na vlastnej koži! Veterný tunel s kruhovou leteckou komorou, ktorá má priemer 4,3 m a výšku 17 metrov z vás zaručene vyfúkne všetky problémy, starosti a negatívnu energiu. Hoci to znie bláznivo, simulátor voľného pádu je absolútne bezpečný zážitok. Počas celého „lietania“ bude na vás dohliadať skúsený inštruktor, ktorý sa postará na jednej strane o bezpečnosť a na druhej strane o perfektnú zábavu. Simulátor voľného pádu sa nachádza v interiéri a teda nepodlieha žiadnym poveternostných podmienkam, ktoré vládnu vonku. Na mieste vám bude zapožičané všetky prvky potrebné pre bezpečnosť, ako je helma, kombinéza a okuliare. Takisto pred samotným voľným pádom absolvuješ inštruktáž, ktorá si nevyžaduje žiadne predošlé skúsenosti, ani fyzickú prípravu.

Každý voľný pád je nahrávaný na kameru, aby ste si mohli svoje pôsobenie v tomto veternom tuneli pozrieť ihneď po svojom zážitku. Neváhajte a príďte si to vyskúšať. Nie každý sa môže pochváliť tým, že lietal ako vták a okrem iného simulátor voľného pádu predstavuje výborné základy pre reálny tandemový zoskok z lietadla. Simulátor voľného pádu môžete vyskúšať celoročne a výhodu je aj to, že táto aktivita nie je nijako závislá na počasí a táto atrakcia je vhodná pre všetkých fyzicky zdravých ľudí.