Navštívte aerodynamický tunel a získajte zážitok na celý život!

Lákajú vás extrémne športy? Baví vás prekonávanie vlastných možností? Chcete získať zážitok na celý život?

Ak ste aspoň raz odpovedali „áno“, návšteva aerodynamického tunela je pre vás skvelou príležitosťou, ako vyskúšať nové, adrenalínom nabité zážitky. Veterný tunel totiž poskytuje možnosť skúsiť  si lietanie vo vzduchu s vetrom prúdiacim v rýchlosti až 270 kilometrov za hodinu, čo sa rovná rýchlosti hurikánu. Z hľadiska atraktivity je návšteva aerodynamického tunela porovnateľná napríklad so skokom z lietadla padákom, keďže takisto umožňuje zažiť, aké je ocitnúť sa vo vzduchu a na moment zápasiť so zemskou príťažlivosťou.  Všetko sa však deje v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom inštruktorov, takže aj napriek enormnej rýchlosti prúdenia vzduchu sa nebudete musieť ničoho obávať. Súčasťou samotného letu je aj inštruktáž a príprava na aktivitu, ktoré zabezpečia, že na let v aerodynamickom tuneli budete primerane pripravený/á.

Let vo veternom tuneli nemusí byť zážitkom iba pre vás. Výborne sa dá využiť aj ako darček pre vašich blízkych, príbuzných či priateľov, ocení ho však ktokoľvek, kto má záujem skúsiť niečo nové. Takisto je možné túto atrakciu využiť  túto možnosť aj na teambuilding či iné firemné akcie, ako aj na obchodné stretnutie s partnermi či klientmi.

Zaujímavou je rovnako aj možnosť venovať sa lietaniu v aerodynamickom tuneli profesionálne. Príležitosť stať sa športovým letcom je dostupná pre skúsenejších, avšak venovať sa lietaniu na tejto úrovni môže každý po absolvovaní kurzu pod vedením inštruktora. Potom je potrebné disponovať vlastnou výstrojou a mať skúsenosti s lietaním vo veternom tuneli alebo so zoskokom z lietadla, no aj  v tomto prípade platí, že prísť si na svoje aj v tejto aktivite môže takmer každý.

Ak teda máte záujem o nový zážitok, na ktorý budete dlho spomínať, aerodynamický tunel  a lietanie vo vzduchu je tu práve pre vás.