Tandemový zoskok

Túžite vidieť okolitú krajinu z vtáčej perspektívy? Chcete si prezrieť svet z poriadnej výšky? Tak pre všetkých adrenalínových nadšencov, ktorí túžia prekonať svoj strach, je tu tandemový zoskok. Tandemový zoskok s padákom patrí k zážitkom, na ktoré je ťažké či skôr nemožné zabudnúť. Zanecháva v ľuďoch nielen intenzívne pocity, ale aj krásne spomienky.
Tandemový zoskok je určený pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať voľný pád a let padákom. Pri voľnom páde dosiahnete rýchlosť až 200km/h a následne si vychutnáte let na otvorenom padáku, kedy si máte možnosť prezrieť všetky krásy okolitej prírody.
Tandemový zoskok je riadený tandemovým inštruktorom, ktorý Vás pred zoskokom teoreticky pripraví na celý priebeh tohto adrenalínového zážitku. Inštruktor Vám vysvetlí, čo máte robiť a čo nie tak, aby ste si celý tandemový zoskok vychutnali čo najviac.
Následne dostanete potrebnú výstroj, ktorá sa skladá z kombinézy, kukly a ochranných okuliarov. V lietadle si Vás tandemový inštruktor pripne na svoj postroj s padákom. Potom už nasleduje samotný zoskok, voľný pád a let s otvoreným padákom. Tandemový zoskok je si možné nechať zvečniť vo forme fotiek alebo DVD.