Vychutnajte si nezabudnuteľný adrenalínový zážitok priamo medzi oblakmi

Adrenalínové športy majú rôznu podobu, počnúc tými, ktorým sa môžeme venovať priamo na ulici a končiac aktivitami, pri ktorých zdolávame mohutné morské vlny či vysoké štíty hôr. Medzi najatraktívnejšie z pomedzi adrenalínových a extrémnych športov nepochybne patria tie, ktoré človeku umožnia aspoň na chvíľu zažiť pocit slobodného plachtenia vo vzduchu, stovky metrov nad hlavami bežných smrteľníkov. Všetci máme ešte v čerstvej pamäti neuveriteľný skok z hranice vesmíru v podaní Felixa Baumgartnera, ktorý sa týmto odvážnym činom nezmazateľne zapísal do histórie.

Priznajme si, kto z nás by aspoň raz v živote nechcel zažiť pocit podobný tomu, ktorý si plnými dúškami počas svojho 4 minutý a 22 sekúnd trvajúceho voľného pádu vychutnával tento legendárny Rakúšan?

Máme pre Vás dobrú správu! Jestvuje hneď niekoľko spôsobov, ako zažiť skutočné adrenalínové šialenstvo priamo medzi oblakmi. Pre bežných ľudí, ktorí nemajú doposiaľ žiadne skúsenosti s týmto druhom športu, je jednoznačne najvhodnejšou možnosťou tandemový zoskok. Ide o vysoko adrenalínový zážitok, počas ktorého Vás lietadlo vyvezie do výšky približne 4000 metrov. Zároveň však nemusíte mať najmenšie obavy, keďže zoskočíte s certifikovaným parašutistom, ku ktorému budete pripevnení popruhmi.

Motivovali sme Vás k realizácii tohto nezabudnuteľného zážitku? Potom neváhajte a vychutnajte si pocit absolútnej slobody, ktorého sa Vám zaručene dostane.